کلاس های آنلاین مکالمه مسافری در ازمیر :

​​​​​​​
- پیش نیاز شرکت در این کلاس ها دانش سطح A2 ترکی استانبولی است. 
- این کلاس ها در جلسات 45 دقیقه ای و دو جلسه در هفته برگزار می شود. تعداد شرکت کننده ها در هر کلاس حداقل 3 و حداکثر 5 نفر خواهد بود. 
- معلم این دوره ها خانم Ümmühan Özcan فوق لیسانس ادبیات و زبان ترکی استانبولی هستند. در آینده نزدیک در صورت استقبال، معلم های دیگر برای تدریس آنلاین به دوره اضافه خواهند شد. 
- هزینه هر جلسه 45 دقیقه ای 25 لیر می باشد و هزینه آن به صورت دو جلسه ای و هفتگی هنگام ثبت نام دریافت می شود. امکان پرداخت به صورت ریالی با معادل قیمت حواله لیر روز امکانپذیر می باشد. 
- یک روز قبل از هر جلسه یک داستان کوتاه برای شرکت کننده ها ارسال می شود. صحبت های جلسه مکالمه حول آن داستان و تحلیل آن خواهد بود. 
- کلاس ها در حال حاضر در اپلیکیشن گوگل میت برگزار خواهد شد.
- در حال حاضر این کلاس ها در دو گروه زیر برگزار خواهد شد: 
دوشنبه و پنج شنبه از ساعت 20 الی 20:45 
سه شنبه و جمعه از ساعت 20 الی 20:45
​​​​​​​- برای شرکت در کلاس ها لطفا در یک فایل صوتی یک دقیقه ای خود را معرفی کنید (نام، سن، شهر محل زندگی و هدف خود از شرکت در این کلاس ها و ...) و فایل صوتی را جهت ارزیابی نحوه صحبت کردن برای ما ارسال کنید. لطفا از قبل متن را ننویسید و از روی نوشته نخوانید. هدف از ارسال این فایل آن است که تا حد ممکن شما را با توجه به بیان کلمات و سطح زبانی با دوستان هم سطحتان در یک کلاس دسته بندی کنیم.

ارتباط از طریق تلگرام
ارتباط از طریق واتس آپ